Вітаємо Вас на дистанційному курсі "Правові аспекти користування фінансовими послугами банківських та інших фінансових установ"!

Цей курс розроблено для юристів системи БПД, адвокатів та правників, а також для тих, хто не має юридичної освіти, але бажає підвищити свої знання та правову обізнаність з питань фінансової грамотності.


Мета курсу: ознайомити учасників з основними засадами діяльності колекторських компаній, принципами споживчого кредитування, підставами та порядком примусового стягнення заборгованості в рамках виконавчого провадження, а також з основами захисту персональних даних у сфері використання споживчих кредитів.


До Вашої уваги пропонується дистанційний курс «Робота з клієнтом», створений у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. 

Курс розроблено для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів з надання БВПД, але він стане в нагоді усім працівникам системи безоплатної правової допомоги, які працюють з клієнтами, та іншим фахівцям, які цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів. 

Основною дистанційного курсу став 3-денний тренінг для фронтлайнерів (керівників відділів правової інформації та консультацій) місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. До тренінгу проводилося вивчення потреб фронтлайнерів у навчанні та розвитку шляхом анкетування. 

Курс складається з чотирьох модулів:

  1. Орієнтаційний модуль
  2. Ефективна комунікація
  3. Управління емоціями
  4. Управління стресом

У рамках кожного з модулів Вам потрібно буде пройти низку тестів. Наприкінці проходження курсу, за умови складання всіх тестів, Ви отримаєте сертифікат. 

Бажаємо Вам успіхів у проходженні курсу «Робота з клієнтом»! Сподіваємося, що знання, які Ви отримаєте, стануть Вам у нагоді та дозволять покращити Вашу роботу з клієнтами. 


З повагою, Команда проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

Розпочати курс

Курс «Основні засади функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні» розроблений для працівників відділів забезпечення роботи контактного центру відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної првової допомоги (далі - контактний центр).

Цей курс допоможе опанувати базові знання у сфері безоплатної правової допомоги, зокрема, ознайомитись із законодавством України у цій сфері, інституційною складовою системи надання безоплатної правової допомоги, основними механізмами забезпечення доступу до такої допомоги в Україні, основними завданнями та функціями контактного центру.

Проходження дистанційного курсу здійснюється працівниками контактного центру.

Дистанційний курс складається з 4-х модулів та 40 перевірочних тестових завдань. Тестові завдання складаються з питання та чотирьох варіантів відповідей до кожного з них, тільки одна з яких правильна.

Вітаємо на дистанційному навчальному курсі «Рівні партнери: як зробити систему БПД ґендерно чутливою».


Курс складається із 5-ти навчальних модулів:

Модуль  1. Ґендер і ґендерна рівність

Модуль  2. Ґендерна дискримінація. Ґендерно зумовлене насильство

Модуль  3. Ґендерно чутливі послуги та ґендерно чутлива комунікація

Модуль  4. Ґендерно чутливий підхід до управління людськими ресурсами

Модуль  5. Ґендерний підхід до впровадження політики, програм та бюджетів


У першу чергу цей курс розрахований на фахівців та фахівчинь різних професійних груп в системі безоплатної правової допомоги. Разом із тим, він буде корисний усім, хто цікавиться питаннями ґендерної рівності, забезпечення рівних прав та можливостей для всіх.


Усі відео курсу доступні для перегляду із українськими субтитрами.


Наприкінці проходження курсу, за умови складання всіх тестів, слухачі та слухачки можуть отримати сертифікат.


Курс створено у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Курс розроблено на підтримку вповадження Ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери», яка затверджена та впроваджується Координаційним центром.
Курс стане у нагоді особам, які безпосередньо дотичні до питань організації та проведення допиту дитини: насамперед, слідчим, суддям, прокурорам, адвокатам, а також психологам, педагогам, законним представникам дитини.

Вітаємо на дистанційному навчальному курсі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Курс складається із 5-ти навчальних модулів:

Модуль 1. Поняття гендерної дискримінації: національне та міжнародне законодавство

Модуль 2. Дискримінація: її форми та ідентифікація

Модуль 3. Ідентифікація гендерної дискримінації у трудових спорах

Модуль 4. Ідентифікація гендерної дискримінації у сімейних спорах

Модуль 5. Ідентифікація гендерної дискримінації у кримінальних справах

Модуль 6. Сексуальне насильство, як гендерна дискримінація

У першу чергу цей дистанційний курс розрахований та юристок/-ів та адвокаток/-ів, проте він буде цікавим усіх хто цікавиться питаннями гендерної дискримінації, алгоритмами дій у таких справах та судовою практикою.

Наприкінці проходження курсу, за умови складання всіх тестів, слухачі та слухачки можуть отримати сертифікат.

Курс створено Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем»  за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Курс розроблено на підтримку впровадження Методичних рекомендацій щодо ідентифікації випадків ґендерної дискримінації та механізм надання правової допомоги та  Ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери», які затверджені та впроваджуються Координаційним центром з надання правової допомоги.


Вітаємо Вас на дистанційному курсі з питань земельних правовідносин! 

Цей курс створений для: 

- юристів центрів з надання БВПД, які надають безоплатну первинну правову допомогу з питань земельних правовідносин;  
- юристів, які раніше не мали практики надання правової допомоги з питань земельних правовідносин; 
- юристів, які бажають розвивати свої знання та навички у сфері земельних правовідносин.
Ключовим завданням дистанційного курсу є формування у юриста теоретичного та практичного «фундаменту» з найбільш поширених питань у сфері земельних правовідносин. 

Бажаємо вам задоволення від навчання та розширення горизонту ваших знань! 


Друзі! Вітаємо вас у межах курсу «Менеджмент волонтерських програм»! 

Курс розроблено Всеукраїнським громадським центром "Волонтер" спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка в межах проєкту «Підготовка менеджерів волонтерських програм задля системного професійного підходу у роботі з волонтерами на Сході України», що реалізується за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.