Вітаємо на онлайн-курсі з питань ефективного захисту прав викривачів корупції!

Курс присвячено набуттю навичок надання правничої допомоги викривачам корупції у захисті та поновленні порушених прав та представленні інтересів викривачів у судовому процесі.

Експертки курсу:

  • Оксана Броневицька, голова ГО «Фундація інституційного розвитку», адвокатка, співавторка онлайн курсу «На захисті прав викривачів», тренерка з питань захисту викривачів, кандидатка юридичних наук, доцентка.
  • Олена Карпова, експертка з питань антикорупційної політики та захисту викривачів ГО «Фундація інституційного розвитку», співавторка коментаря до законодавства про захист викривачів корупції та навчальних курсів з питань захисту викривачів та формування культури викривання, тренерка з питань доброчесності та захисту викривачів.

Онлайн-курс створено за сприяння Програми розвитку ООН в Україні спільно з Координаційним центром з надання правничої допомоги, Фундацією інституційного розвитку та мережею правових клубів PRAVOKATOR в межах проєкту EU4Recovery за фінансової підтримки Європейського Союзу.


формат навчання на цьому курсі передбчає онлайн-зустрічі групи учасників курсу з тренерами. Такий формат поширюється на працівників системи БПД і відбувається відповідно до графіку. Реєстрація на курс здійснюється у ручному порядку.



Курс створено для полегшення опрацюання звернень у контактному центрі системи БПД.

«Розкажіть нам про себе»  – просте прохання, яке багатьох ставить у ступор. Що розказати, на що звернути увагу, як правильно подати свої сильні сторони та розповісти про свій досвід? Для багатьох публічні виступи асоціюються з чимось дискомфортним, хвилюванням та стресом. 

Ораторське мистецтво – це не тільки про публічні виступи, це також і про мистецтво переконання, аргументації, вплив на думки та дії. Тут важливу роль відіграє не тільки суть того, що людина говорить, а як вона це говорить. Голос, вимова, жести, міміка, інтонація – саме ці фактори дозволять зробити ваш виступ. 


Оцінка персоналу є важливою частиною управління персоналом. Якісна оцінка кандидата на співбесіді надає можливість знизити плинність кадрів та підвищити ефективність роботи персоналу. Регулярна та системна оцінка внутрішніх співробітників допоможе сформувати кадровий резерв та розвивати персонал для досягнення стратегічних цілей. Проведення щорічної оцінки також вирішує питання ефективного зворотного зв’язку, що є важливим інструментом мотивації персоналу, а також інструментом розвитку компетенцій.

Курс має на меті дати базове розуміння та знання, необхідні для організації та проведення соціальних досліджень та буде корисний як організаторам досліджень, які визначають мету та спосіб проведення дослідження, так і працівникам системи БПД, хто буде залучений до їх проведення в ролі інтерв’юерів та супервайзерів, від яких залежить якість польового етапу досліджень.

Друзі! Вітаємо вас у межах курсу «Менеджмент волонтерських програм»! 

Курс розроблено Всеукраїнським громадським центром "Волонтер" спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка в межах проєкту «Підготовка менеджерів волонтерських програм задля системного професійного підходу у роботі з волонтерами на Сході України», що реалізується за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.