Неочікувано, що може бути такий курс? Навіщо потрібно створювати окремий курс про PRAVOKATOR? - подумаєте ви! Що корисного та цікавого про себе ми можемо розповісти? А ви впевнені, що знаєте все про нас та не пропустили чогось важливого для себе?

Цей курс створений для тих, хто хоча б раз відкривав двері правового клубу в одному з 5-ти міст України та з цікавістю оглядаючи сучасно оснащене приміщення ловив себе на думці, хто ці люди, котрі тут працюють, що вони тут роблять, та чого корисного можуть навчити мене? 

Цей курс для тих, хто марить якісною правовою допомогою так само, як і ми, та прагне зробити внесок в розвиток та розбудову незалежної системи захисту прав людини. Для тих, хто об'єднує зусилля представників різних правових спільнот з метою покращення доступу до правосуддя. 

Цей курс для тих, хто хоче зрозуміти, як діяльність мережі правових клубів PRAVOKATOR в системі безоплатної правової допомоги впливає на якість надання правових послуг. 

Будьте уважні! Це єдиний курс, який створений не з метою підвищити ваші практичні навички, тож можете не перейматися, що тут будуть перевіряти ваші знання. Цей курс створений для того, щоб познайомити вас з натхненною творчою правовою атмосферою, яка панує в мережі правових клубів завдяки 22-ом людям, що представляють команду PRAVOKATOR та кожного дня дбають про те, щоб разом з вами стати краще!